0

Studio58 je internetový obchod, zameraný predovšetkým na bytové doplnky z éry štýlu mid-century.

Tento projekt vznikol na základe jednej obrovskej lásky k československému dizajnu, uvedomenia si jeho hodnoty a potreby doceniť nedocenené. Chceli by sme tento fenomén zviditeľniť, priblížiť a sprístupniť čo najširšiemu okruhu ľudí a umožniť aj vám, vziať si z minulosti len to najlepšie, dopriať si lesk a kvalitu starých čias a zároveň tak v neposlednom rade prispieť k cieľu trvalej udržateľnosti našej planéty.

Úlohou blogu je zdieľať a podeliť sa s vami o naše postrehy, názory a poznatky a priblížiť vám tak veci z nášho uhla pohľadu, ktorý bude pre vás, dúfame obohacujúci a inšpiratívny.

Našim cieľom je prostredníctvom predmetov s istým príbehom a výpovednou hodnotou napomôcť k vytvoreniu jedinečného štýlu a výnimočnej atmosféry vášho bývania. Celá podstata tkvie v umení prelínania jednotlivých štýlov, a teda schopnosti vkusne a citlivo začleniť predmet, v tomto prípade staršieho dáta, do novodobého interiéru. Aplikovaním na moderný podklad dáte predmetu možnosť opäť zažiariť a naplno vyniknúť. Podtrhnete tak jeho osobitý dizajn a priznáte jeho nadčasovosť. Je to spôsob, ktorým váš interiér príjemne oživíte, ozvláštnite, dodáte mu punc originality a istý charakter.

Snažíme sa tieto hodnoty zachovať a ponúknuť všetkým vám, ktorých tento štýl zaujal, možnosť naplno objaviť krásny, unikátny a nadčasový dizajn a využiť jeho potenciál u vás doma.

Marek

Zaujatý krásou, posadnutý detailom, fascinovaný históriou a umením..